02 Aralık 2020
  • Konya7°C

İL MÜDÜRÜ ABDURRAHMAN ŞAHİN, İLÇE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin, ilçe ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. Şahin, son olarak Akşehir, Yunak, Çeltik, Tuzlukçu ve Doğanhisar ilçesinde devam eden yatırımları denetledi

İl Müdürü Abdurrahman Şahin, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor

29 Ekim 2020 Perşembe 14:58

Tesisleşme çalışmalarına büyük önem veren Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin, Konya genelinde mevcut ve yapımı devam eden spor, yurt ve gençlik tesislerine yönelik inceleme ve denetleme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İl Müdürü Abdurrahman Şahin, Personel ve Tahakkuk Şube Müdürü Mücahit Mustafa Koç ile birlikte Akşehir, Akşehir, Yunak, Çeltik, Tuzlukçu ve Doğanhisar ilçesinde devam eden yatırımları denetledi.

Şahin, Akşehir ziyaretinde gençlik merkezini ziyaret etti. Ziyaretlerinde gönüllü gençlerle bir araya gelen Şahin, yapılan faaliyetler hakkında bilgiler aldı. Gençlerin gitar eşliğinde şarkılarını diledikten sonra kütüphanede ders çalışan öğrencilerle sohbet etti. Ayrıca yakalandığı amansız rahatsızlığı sebebiyle 2017 yılında vefat eden gençlik lideri Feride İlhan Taşkın dualarla anıldı. Daha sonra stadyum ve spor salonunu denetleyen Şahin, spor salonunda bulunan sporcuların halter antrenmanlarını yakından takip etti. Akabinde ilçede bulunan iki yurdu da denetleyerek incelemelerde bulundu. Yurt personelleriyle bir araya gelen Abdurrahman Şahin, yurtlarda yapılan faaliyetler hakkında detaylı bilgiler aldı.

YATIRIMLAR DENETLENDİ

İl Müdürü Şahin, beraberindeki yetkililerle beraber Yunak, Çeltik ve Tuzlukçu ilçelerine ziyaret gerçekleştirdi. İlçe ziyaretleri kapsamında Çeltik Kaymakamı Yusuf Beran Vuran, Yunak Kaymakamı Fatih Kurt ve Tuzlukçu İlçe Milli Eğitim Müdürü Bektaş Kocabaş ziyaret edilerek, ilçelerde devam eden gençlik ve spor faaliyetleri ile hayata geçirilecek yeni projeler, mevcut tesislerin ihtiyaçları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Doğanhisar’a da giden Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin, spor tesislerinde incelemelerde bulundu. İlçe ziyaretinde Doğanhisar Kaymakamı Anıl Adıgüzel’i makamında ziyaret eden İl Müdürü Şahin, ilçeye kazandırılacak olan yatırımlar, mevcut tesislerin ihtiyaçları ile Doğanhisar’da devam eden gençlik ve spor faaliyetleri ve hayata geçirilecek yeni projeler hakkında bilgi alışverişinde bulundular. Şahin, pandemi sürecinin devam ettiğini belirterek tüm tesislerin yeni döneme en iyi şekilde hazırlandığını ve gençler için gençlik ve spor faaliyetlerinin devam ettiğini söyledi. 

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.